Rozmetadla a sypače

Rozmetadla a sypače

Agrometall  

Univerzální komunální sypače se systémem samonakládání vhodným na všechny typy nosičů. Nabízíme sypače s válečkovým a kombinovaným (rozhazovací kotouč) posypovým zařízením. K nastavení posypové dávky vám poslouží manuální regulace. Za příplatek nabízíme i dálkovou regulaci. Dávkovat sůl či jiný posypový materiál pak budete moci z kabiny traktoru. Případně můžete využít digitální regulaci.


Více informací

Matev


Firma Matev GmbH je výrobce velmi kvalitních přídavných zařízení pro komunální a zemědělskou techniku. Firma s bohatou tradicí má sídlo v Langenzenn (Bavorsko). Více než 40 let firma přináší inovativní produkty pro oblasti použití, jako je zvedání, sekání, vysávání, sběr, zametání, odklízení, rozmetání a tažení. Výrobní sortiment doplňuje také vybavení pro traktory, jako jsou kabiny, robustní přední ramena, vývodové hřídele, blatníky a komponenty pro hydrauliku.


Více informací

Simed  

Sypačové nástavby SVS jsou určeny pro posyp inertním i chemickým materiálem pro posyp vozovek, místních komunikací a chodníků. Doprava posypového materiálu šnekem. Velikosti nástaveb 0,2 m³ až 4 m³. Nabízíme ocelové i nerezové provedení sypačů.


Více informací

Wiedenmann


Německá společnost Wiedenmann je na trhu více jak 50 let. Patří mezi přední výrobce profesionálních strojů pro zimní údržbu, kompletní péči o golfová a fotbalová hřiště, veřejnou zeleň a umělé trávníky.


Více informací

Dakr  

Rozmetadla české výrobní firmy Dakr lze používat v zimě na solení chodníků a cest, v létě k rozhazování umělých granulovaných hnojiv. Menší typy se tlačí ručně, větší se zapojují za automobily nebo traktory.


Více informací

EPOMINI 5

Sypače s válcovým principem posypu jsou vhodné k ošetření chodníků, pěších zón a jiných veřejných prostranství. Posypovými materiály mohou být sůl, písek, jemná kamenná drť apod. EPOMINI 5 je ručně vedený sypač s volnoběžkou při pojezdu vzad, s ručním nastavením posypového materiálu v 9-ti stupních. Mechanický pohon dávkování od kol, antikorozní úprava zinkováním a dvěma vrstvami polyuretanového laku.


Katalog ke stažení


Komunální, zemědělská a zahradní technika. Prodej - servis - náhradní díly.

Kontakt