Rozmetadla a sypače

Rozmetadla a sypače

Agrometall  

Univerzální komunální sypače se systémem samonakládání vhodným na všechny typy nosičů. Nabízíme sypače s válečkovým a kombinovaným (rozhazovací kotouč) posypovým zařízením. K nastavení posypové dávky vám poslouží manuální regulace. Za příplatek nabízíme i dálkovou regulaci. Dávkovat sůl či jiný posypový materiál pak budete moci z kabiny traktoru. Případně můžete využít digitální regulaci.


Více informací
Fotogalerie

Matev


Firma Matev GmbH je výrobce velmi kvalitních přídavných zařízení pro komunální a zemědělskou techniku. Firma s bohatou tradicí má sídlo v Langenzenn (Bavorsko). Více než 40 let firma přináší inovativní produkty pro oblasti použití, jako je zvedání, sekání, vysávání, sběr, zametání, odklízení, rozmetání a tažení. Výrobní sortiment doplňuje také vybavení pro traktory, jako jsou kabiny, robustní přední ramena, vývodové hřídele, blatníky a komponenty pro hydrauliku.


Stránky výrobce
Fotogalerie

Hilltip


Hilltip je finská společnost, kterou založili bratři Tom a Frank Mäenpääovi. Hilltip vyrábí pluhy a rozmetadla pro čtyřkolky, pickupy a vozidla kategorie N1 a N2. Rozmetadla dodáváme ve velikostech 120 až 2600 litrů.


Více informací
Katalog
Fotogalerie
Videa

EPOMINI 5

Sypače s válcovým principem posypu jsou vhodné k ošetření chodníků, pěších zón a jiných veřejných prostranství. Posypovými materiály mohou být sůl, písek, jemná kamenná drť apod. EPOMINI 5 je ručně vedený sypač s volnoběžkou při pojezdu vzad, s ručním nastavením posypového materiálu v 9-ti stupních. Mechanický pohon dávkování od kol, antikorozní úprava zinkováním a dvěma vrstvami polyuretanového laku.


Katalog ke stažení


Komunální, zahradní a zemědělská technika. Prodej - servis - náhradní díly.

Kontakt