Štěpkovače a drtiče

Štěpkovače a drtiče

Štěpkovače a drtiče jsou určeny k likvidaci keřů, větví, kmenů a dalších nadzemních částí rostlin nebo k likvidaci nepotřebného řeziva jako jsou např. prkna, kůly a jiné. Tyto stroje dodáváme jako přívěsné, samohybné a traktorové . V závislosti na konkrétním typu stroje může být pohon elektrický, benzínový, naftový či poháněný vývodovou hřídelí (kardanem).

Laski  

Štěpkovače

Firma LASKI, s.r.o. vznikla v roce 1992 a její hlavní činností je výroba profesionální komunální techniky a autorizovaný prodej motorů značky Kohler a Lombardini. Mezi její stěžejní výrobky patří štěpkovače, frézy na pařezy, drážkovače a vysavače listí. LASKI je česká rodinná firma se sídlem v Smržicích u Prostějova. Své špičkové produkty vyváží např. do Austrálie, Chile, Indie, USA, Ruska, ale hlavně do celé Evropy. Konstrukční řešení, kvalita zpracování, servis, technické poradenství, dodávky náhradních a opotřebitelných dílů jsou hlavní předností výrobce LASKI.


Více informací
Fotogalerie
Videa

Negri

Štěpkovače a drtiče

Negri je italská firma založená roku 1991 patří mezi světovou špičku ve výrobě zahradní a komunální techniky nejen pro zpracování dřeva. V sortimentu značky Negri bio nechybí profesionální drtiče, štěpkovače, štípače, peletkovače, provzdušňovače a vysavače.


Více informací
Katalog
Fotogalerie
Videa

Bugnot

Štěpkovače a drtiče

Masivní stroje Bugnot lze osadit volnými kladivy nebo pevnými noži. Tato unikátní konstrukce drtícího mechanismu umožňuje stroje používat jako drtič nebo štěpkovač! Jsou to tedy 2 stroje v 1. BUGNOT vyrábí robustní a technicky excelentní lesní i stabilizační frézy, s minimálními nároky na výkon traktoru, drtiče a štěpkovače dřeva v mnoha variantách a také manipulační techniku pro zemědělce.


Více informací
Fotogalerie
Videa


Komunální, zahradní a zemědělská technika. Prodej - servis - náhradní díly.

Kontakt