Štěpkovače a drtiče

Štěpkovače a drtiče

Štěpkovače a drtiče jsou určeny k likvidaci keřů, větví, kmenů a dalších nadzemních částí rostlin nebo k likvidaci nepotřebného řeziva jako jsou např. prkna, kůly a jiné. Tyto stroje dodáváme jako přívěsné, samohybné a traktorové . V závislosti na konkrétním typu stroje může být pohon elektrický, benzínový, naftový či poháněný vývodovou hřídelí (kardanem).

Materiál o velikosti 5 ÷ 15 mm označujeme jako štěpku. Velikost je daná dle typu stroje či dle jeho nastavení. Štěpka se používá především na topení, na cesty a jako mulč do zahrad. Drť - takto označujeme materiál do velikost 5 mm. Drť na topení není vhodná, využívá se ale především do kompostu či opět a jako mulč na záhony.

Laski  

Firma LASKI, s.r.o. vznikla v roce 1992 a její hlavní činností je výroba profesionální komunální techniky a autorizovaný prodej motorů značky Kohler a Lombardini. Mezi její stěžejní výrobky patří štěpkovače, frézy na pařezy, drážkovače a vysavače listí. LASKI je česká rodinná firma se sídlem v Smržicích u Prostějova. Své špičkové produkty vyváží např. do Austrálie, Chile, Indie, USA, Ruska, ale hlavně do celé Evropy. Konstrukční řešení, kvalita zpracování, servis, technické poradenství, dodávky náhradních a opotřebitelných dílů jsou hlavní předností výrobce LASKI.


Více informací
Video: LASKI LS 160 DW
Video: 160T 1. díl
Video: 160T 2. díl

Negri


Negri je italská firma založená roku 1991 patří mezi světovou špičku ve výrobě zahradní a komunální techniky nejen pro zpracování dřeva. V sortimentu značky Negri bio nechybí profesionální drtiče, štěpkovače, štípače, peletkovače, provzdušňovače a vysavače.


Více informací

Bugnot


Masivní stroje Bugnot lze osadit volnými kladivy nebo pevnými noži. Tato unikátní konstrukce drtícího mechanismu umožňuje stroje používat jako drtič nebo štěpkovač! Jsou to tedy 2 stroje v 1. BUGNOT vyrábí robustní a technicky excelentní lesní i stabilizační frézy, s minimálními nároky na výkon traktoru, drtiče a štěpkovače dřeva v mnoha variantách a také manipulační techniku pro zemědělce.


Více informací
Fotogalerie
Videa


Komunální, zahradní a zemědělská technika. Prodej - servis - náhradní díly.

Kontakt