Štěpkovače a drtiče

Štěpkovače a drtiče

Štěpkovače jsou určeny k likvidaci větví, kmenů, keřů, kůry a dalších nadzemních částí rostlin nebo výrobě štěpky z uvedených materiálů a dále příp. k likvidaci nepotřebného řeziva jako jsou např. tyče, prkna, kůly. Dodáváme tyto typy štěpkovačů: zahradní, přívěsné, samohybné a traktorové. V závislosti na konkrétním typu štěpkovače může být pohon elektrický, benzínový, naftový či poháněný vývodovou hřídelí (kardanem).

Negri


Negri je italská firma založená roku 1991 patří mezi světovou špičku ve výrobě zahradní a komunální techniky nejen pro zpracování dřeva. V sortimentu značky Negri bio nechybí profesionální drtiče, štěpkovače, štípače, peletkovače, provzdušňovače a vysavače.


Více informací

Laski


Firma LASKI, s.r.o. vznikla v roce 1992 a její hlavní činností je výroba profesionální komunální techniky a prodej motorů. Mezi stěžejní výrobky patří frézy na pařezy, štěpkovače, drtiče, drážkovače a vysavače listí. Firma dále prodává slupovačky travního koberce a motory značky Kohler a Lombardini. Stroje vyrábí v České republice a vyváží např. do Austrálie, Chile, Indie, USA, Ruska, ale hlavně do více jak 40-ti zemí Evropy.


Více informací


Komunální, zemědělská a zahradní technika. Prodej - servis - náhradní díly.

Kontakt