Mulčovače

Mulčovače

RYBÁŘ TECH  

Česká firma založena v roce 2007 se sídlem ve Vavřinci na Blanensku. Od firmy Rybář dodáváme poctivá příkopová ramena a mulčovače.


Více informací
Videa

Maschio

Skupina Maschio Gaspardo SpA byla založená v roce1964 bratry Egidiem a Giorgiem Maschiovými pod obchodní značkou Maschio. Ve svých pobočkách konstruuje, vyrábí a prodává více než 50 000 zemědělských strojů ročně, které dodává do více než 100 zemích světa. Ve výrobním programu strojů Maschio Gaspardo najdeme rotavátory, rotační brány, mulčovače, příkopová ramena a řadu další strojů.


Více informací

Ferri

Ferri je osvědčeným italským výrobcem hydraulicky ovládaných mulčovacích strojů za traktor, které dodává do celého světa. Nabízí stroje ve čtyřech konstrukčních řadách s možností širokého úhlu naklonění. Příkopová ramena FERRI - stroje určené pro údržbu zeleně se stranovým dosahem od 2,6 m. Stroje se vyrábí pro traktory s výkonem od 20 PS až po profi stroje do 180 PS, nebo speciální komunální nosiče.


Více informací

Berti

Mulčovače Berti vynikají svým robustním zpracováním a pracovním nasazením.


Více informací

Billy Goat

Sečení vysoké a odolné trávy a náletového křoví není problém pro vysoce spolehlivé a odolné stroje značky Billy Goat. Tyto výkonné mulčovače posečou zelený materiál až do průměru 5 cm a výšky přes 150 cm. Konstrukce stroje snese přejetí přes skryté kameny, pařezy i jiné překážky.


Více informací

Dakr

DAKR je česká rodinná strojírenská firma, která vznikla v roce 1990. Vyrábí zejména sekačky, mulčovače, drtiče a řadu dalších strojů. Všechny nabízené mulčovače od výrobce Dakr jsou multifunkční, což znamená, že je možno dokoupit další pracovní nástavce a stroj využívat například pro sečení trávy nebo úklid sněhu.


Více informací


Komunální, zahradní a zemědělská technika. Prodej - servis - náhradní díly.

Kontakt