Nakladače

Nakladače

MultiOne


Univerzální kloubové nakladače MultiOne v nepřehlédnutelných modrých dresech z produkce italské společnosti CSF jsou v České republice hodnotnými partnery mnoha uživatelů. Nakladače Multione zaujmou především svoji variabilitou, jsou možné agregace se 170 různými typy příslušenství. Jde o bezpečné stroje s vynikající manévrovatelností, kompaktními rozměry a nízkou hmotností vyrobené ze špičkových komponentů. Navíc na první pohled upoutají svým líbivým moderním designem.


Od našeho partnera společnosti P & L, spol. s r. o., jakož to českého výhradního importéra značky MultiOne, dodáváme zákazníkům v našem regionu nakladače MultiOne řady 1 až 10.

Více informací
Nová řada
Katalog strojů
Katalog příslušenství
Stránky výrobce
Fotogalerie
Videa

Venieri


Italský výrobce nakladačů, traktorbagrů a manipulátorů. Na trhu tato rodinná firma působí již více jak 70 let. Společnost Venieri své stroje donedávna vyráběla pro společnost New Holland a Case. Produkty tak naleznete téměř po celém světě, ale přitom samotná značka Vinieri není příliš známá. Zpracování strojů je robustní konstrukce, použity jsou špičkové komponenty a v neposlední řadě stroje májí úžasný italský design.


Stránky výrobce
Fotogalerie
Video
Technický list 1.63C


Komunální, zahradní a zemědělská technika. Prodej - servis - náhradní díly.

Kontakt