Odpadové hospodářství

Odpadové hospodářství


Kompostéry

Kompostéry rychle přeměňují odpad na kompost díky optimalizovanému větracímu systému a stěnám z Thermolenu. Snadno se plní dvěma velkými vhozy a snadné je rovněž odebírání hotového kompostu.


Více informací

Venkovní odpadkové koše  

Koše jsou vhodné pro venkovní použití ve veřejných prostorách ve městech, obcích, firmách, u škol, institucí, hotelů a podobných zařízení. Nabízíme koše plastové, kovové i dřevěné. V nabídce máme také odpadkové koše se sáčky na psí exkrementy.


Více informací

Plastové a pozinkované popelnice  

Plastová popelnice 120 litrů případně větší o objemu 240 litrů je nedílnou součástí každé domácnosti. Nabízíme plastové nádoby na komunální odpad, tříděný odpad i BIO odpad v mnoha barevných variantách.


Více informací

Kontejnery na odpad 660, 770 a 1100 l  

Dodáváme kontejnery na komunální a tříděný odpad, na sběr papíru, skla, plastů aj. Bytelné provedení pro obce i firmy.


Více informací

Kontejnery se spodním výsypem  

Polyethylenové a sklolaminátové kontejnery se spodním výsypem slouží firmám a obcím pro třídění komunálního odpadu. Nabízíme je v různých barevných variantách (sklo, papír, plast) a v různých rozměrových variantách o objemech 1500, 2100 a 2500 litrů. Kontejnery jsou vyrobeny s vysoce kvalitního materiálu a poskytujeme na ně 5-ti letou záruku.


Více informací

Polopodzemní kontejnery  

Díky instalaci našich kontejnerů se Vám podaří lépe využít prostor sběrného místa a současně zvýšit jeho estetický vzhled a čistotu. Jsou vhodné pro sběr skla, papíru, plastů a zbytkového směsného komunálního odpadu. Dodávané velikosti kontejnerů 3, 4 a 5 m3.


Více informací
Katalog
Video - polopodzemní kontejner

Samolisovací popelnice

Jsou ideálním řešením pro města a obce, která chtějí radikálně snížit náklady na sběr (vyváží se průměrně cca 5x méně!). Solárně napájené odpadkové koše hlásí prostřednictvím svého chytrého správce Smart Waste Manager svůj stav. Výsledkem je efektivnější sběr odpadu a rychlá návratnost.


Stránky výrobce
Více informací
Video

Kontejnery velkoobjemové  

Velkoobjemové kontejnery (VOK) dodáváme v různých provedeních a to především pro traktorové nosiče kontejnerů Portýr 3 a 5 a pro užitková vozidla Bonetti.


Fotogalerie

Nálevka na použitý olej

Nálevka na olej vám umožní zbavit se jednoduše použitého kuchyňského oleje a zároveň ochrání vaše domovní odpady, kde mastnota je hlavním zdrojem potíží.


Více informací


Komunální, zahradní a zemědělská technika. Prodej - servis - náhradní díly.

Kontakt