Odpadové hospodářství

Odpadové hospodářství


Kompostéry

Kompostéry rychle přeměňují odpad na kompost díky optimalizovanému větracímu systému a stěnám z Thermolenu. Snadno se plní dvěma velkými vhozy a snadné je rovněž odebírání hotového kompostu.


Venkovní odpadkové koše  

Koše jsou vhodné pro venkovní použití ve veřejných prostorách ve městech, obcích, firmách, u škol, institucí, hotelů a podobných zařízení. Nabízíme koše plastové, kovové i dřevěné. V nabídce máme také odpadkové koše se sáčky na psí exkrementy.


Plastové a pozinkované popelnice  

Plastová popelnice 120 litrů případně větší o objemu 240 litrů je nedílnou součástí každé domácnosti. Nabízíme plastové nádoby na komunální odpad, tříděný odpad i BIO odpad v mnoha barevných variantách.


Kontejnery na odpad 660, 770 a 1100 l  

Dodáváme kontejnery na komunální a tříděný odpad, na sběr papíru, skla, plastů aj. Bytelné provedení pro obce i firmy.


Kontejnery se spodním výsypem  

Polyethylenové a sklolaminátové kontejnery se spodním výsypem slouží firmám a obcím pro třídění komunálního odpadu. Nabízíme je v různých barevných variantách (sklo, papír, plast) a v různých rozměrových variantách o objemech 1500, 2100 a 2500 litrů. Kontejnery jsou vyrobeny s vysoce kvalitního materiálu a poskytujeme na ně 5-ti letou záruku.


Polopodzemní kontejnery  

Díky instalaci našich kontejnerů se Vám podaří lépe využít prostor sběrného místa a současně zvýšit jeho estetický vzhled a čistotu. Jsou vhodné pro sběr skla, papíru, plastů a zbytkového směsného komunálního odpadu. Dodávané velikosti kontejnerů 3, 4 a 5 m3.


Video - polopodzemní kontejner

Nádoby na zimní posyp  

Nádoby od 110 do 1100 l dodáváme jak sklolaminátové tak i polyethylenové (200 a 400 l). Jsou určeny k uskladnění posypového materiálu (např. písek, štěrk, sůl). Nádoby lze nejúčelověji umístit na frekventovaných a v zimě rizikových úsecích jako chodníky, zastávky, sídliště, mosty, u benzínové stanice, školy, obchodní centra apod.Komunální, zahradní a zemědělská technika. Prodej - servis - náhradní díly.

Kontakt