Malotraktory

Malotraktory

Z naší opravdu pestré nabídky traktorů komunální techniky vám dokážeme vybrat ten nejvhodnější stroj dle vašich individuálních potřeb a požadavků. Na našem trhu dodáváme tyto traktory:

John Deere


John Deere je americký strojírenský koncern zaměřený na výrobu zemědělské mechanizace. V celosvětovém měřítku má dnes koncern John Deere celkem 50 výrobních a vývojových závodů, zaměstnává přes 35 tisíc pracovníků s ročním obratem převyšující 15 miliard dolarů.


Více informací

Videa:
2026R   2036R   2R   3038E

New Holland


Kořeny firmy New Holland sahají až do 19. století, kdy Abe Zimmerman si roku 1895 otevřel v tehdy malém městě New Holland v Pensylvánii malou dílnu na opravu nástrojů a zařízení. Zimmerman svoji firmu pojmenoval New Holland Machine Company. V roce 1947 koupila New Holland Machine Company firma Sperry Corporation. V roce 1986 kupuje firmu Sperry New Holland americká společnost Ford Motor. Sloučením zemědělské části Fordu a New Hollandu vzniká Ford New Holland a název New Holland se začíná objevovat na traktorech.


Více informací

Antonio Carraro


Malotraktory ANTONIO CARRARO jsou nabízeny ve výkonech 23 - 95 k v různých provedeních a výbavách, od klasických malotraktorů po speciální komunální nosiče nářadí. Lze vybírat také z variant s kabinou či bez kabiny. K dispozici jsou jak mechanické, tak hydrostatické převodovky. Malotraktory ANTONIO CARRARO nalézají své každodenní uplatnění v oblastech jako např. zahradnictví, údržba veřejné zeleně, průmyslové a sportovní areály, vinařství, ovocnářství, letní a zimní údržba v městech a obcích apod.


Více informací

Videa:
SRX Ergit 100   TTR Ergit 100   TTR 7800
TTR 4400 HST II - mulčovače a jiné příslušenství
TTR 4400 HST II - mulčování např. na golfu
TTR 4400 HST II - zimní údržba
TTR 4400 HST II - mulčování
TIGRE 4400 F

LS tractor


Výrobcem traktorů LS je firma LS Mtron. Spadá do skupiny firem sdružených ve skupině LG, která je mezi spotřebitelskou veřejností známa zejména jako gigant v produkci elektroniky. Výroba traktorů začala v roce 1979, kdy vzniká technicko-vývojová aliance se zavedeným výrobcem traktorů FIAT, což je současné sdružení CNH (výrobce traktorů CASE-IH a New Holland).


Více informací

Goldoni


Rodinná firma Goldoni z italského města Migliarina di Carpi v oblasti Modeny vyrábí své stroje již od roku 1926. Zaměřuje se na jednoosé a malé dvouosé traktory ve výkonových třídách od 5 až do 100 koní. GOLDONI patří mezi největší firmy v Evropě zabývající se výrobou malých a středních specializovaných zemědělských traktorů pro vinohrady, sady, komunální sféru a ostatní uživatele.


Více informací


Komunální, zemědělská a zahradní technika. Prodej - servis - náhradní díly.

Kontakt