Malotraktory

Malotraktory

Z naší opravdu pestré nabídky traktorů komunální techniky vám dokážeme vybrat ten nejvhodnější stroj dle vašich individuálních potřeb a požadavků. Na našem trhu dodáváme tyto traktory:

John Deere


John Deere je americký strojírenský koncern zaměřený na výrobu zemědělské mechanizace. V celosvětovém měřítku má dnes koncern John Deere celkem 50 výrobních a vývojových závodů, zaměstnává přes 35 tisíc pracovníků s ročním obratem převyšující 15 miliard dolarů.


Více informací
Fotogalerie
Kompaktní traktory

Videa:
3045R   4066R   2026R   2036R   2R   3038E

Antonio Carraro


Malotraktory ANTONIO CARRARO jsou nabízeny ve výkonech 23 - 95 k v různých provedeních a výbavách, od klasických malotraktorů po speciální komunální nosiče nářadí. Lze vybírat také z variant s kabinou či bez kabiny. K dispozici jsou jak mechanické, tak hydrostatické převodovky. Malotraktory ANTONIO CARRARO nalézají své každodenní uplatnění v oblastech jako např. zahradnictví, údržba veřejné zeleně, průmyslové a sportovní areály, vinařství, ovocnářství, letní a zimní údržba v městech a obcích apod.


Goldoni


Rodina Goldoni je z italského města Migliarina di Carpi v oblasti Modeny, kde vyrábí své stroje již od roku 1926. Zaměřuje se na jednoosé a malé dvouosé traktory ve výkonových třídách od 5 až do 102 koní. Od svého založení oslovuje firma Goldoni své zákazníky traktory z řad zelinářů, ovocnářů, školkařů či vinařů, tedy oblastí, kde je důležitou vlastností traktorů malá šířka.


Stránky výrobce
Fotogalerie
Videa
Stránky importéra ČR

New Holland


Kořeny firmy New Holland sahají až do 19. století, kdy Abe Zimmerman si roku 1895 otevřel v tehdy malém městě New Holland v Pensylvánii malou dílnu na opravu nástrojů a zařízení. Zimmerman svoji firmu pojmenoval New Holland Machine Company. V roce 1947 koupila New Holland Machine Company firma Sperry Corporation. V roce 1986 kupuje firmu Sperry New Holland americká společnost Ford Motor. Sloučením zemědělské části Fordu a New Hollandu vzniká Ford New Holland a název New Holland se začíná objevovat na traktorech.


Více informací

LS tractor


Výrobcem traktorů LS je firma LS Mtron. Spadá do skupiny firem sdružených ve skupině LG, která je mezi spotřebitelskou veřejností známa zejména jako gigant v produkci elektroniky. Výroba traktorů začala v roce 1979, kdy vzniká technicko-vývojová aliance se zavedeným výrobcem traktorů FIAT, což je současné sdružení CNH (výrobce traktorů CASE-IH a New Holland).


Více informací
Fotogalerie


Komunální, zahradní a zemědělská technika. Prodej - servis - náhradní díly.

Kontakt