Příkopová ramena

Příkopová ramena

Rybář tech  

Česká firma založena v roce 2007 se sídlem ve Vavřinci na Blanensku. Od firmy Rybář dodáváme poctivá příkopová ramena a mulčovače.


Více informací
Fotogalerie
Příkopové rameno RSR

Maschio

Skupina Maschio Gaspardo SpA byla založená v roce1964 bratry Egidiem a Giorgiem Maschiovými pod obchodní značkou Maschio. Ve svých pobočkách konstruuje, vyrábí a prodává více než 50 000 zemědělských strojů ročně, které dodává do více než 100 zemích světa. Ve výrobním programu strojů Maschio Gaspardo najdeme rotavátory, rotační brány, mulčovače, příkopová ramena a řadu další strojů.


Více informací

Berti

Jeden z předních světových výrobců mulčovačů, polních drtičů, příkop. ramen, apod. má ve svém bohatém programu mnoho strojů pro jakékoliv použití. Hledáte-li stroj pro údržbu travnatých ploch v parcích, sadech, vinicích, na loukách, pro okolí vodních ploch, cest nebo příkopů, vždy naleznete ve výrobním programu společnosti BERTI vhodný stroj.


Více informací
Stránky výrobce

Ferri

Ferri je osvědčeným italským výrobcem hydraulicky ovládaných mulčovacích strojů za traktor, které dodává do celého světa. Nabízí stroje ve čtyřech konstrukčních řadách s možností širokého úhlu naklonění. Příkopová ramena FERRI - stroje určené pro údržbu zeleně se stranovým dosahem od 2,6 m. Stroje se vyrábí pro traktory s výkonem od 20 PS až po profi stroje do 180 PS, nebo speciální komunální nosiče.


Více informací
Stránky výrobce


Komunální, zahradní a zemědělská technika. Prodej - servis - náhradní díly.

Kontakt