Užitková vozidla

Užitková vozidla

John Deere


Bláto promočených cest... příkré stoupání... startování v mrazu... Gatory od společnosti John Deere se osvědčily jako odolná a spolehlivá pracovní vozidla, která dojedou kamkoliv. S více než 500.000 vyrobenými kusy si vydobyly skvělou reputaci pro svoji kvalitu a spolehlivost. Zábavné řízení. Praktické použití. Nikde jinde nenajdete širší nabídku užitkových vozidel kategorie UTV.


Více informací
Video XUV865M

Grillo


Profesionální stroje GRILLO patří na našem trhu ke špičce, co lze pořídit. Na mnoha předváděních u zákazníků byly tyto stroje vystaveny extrémním podmínkám a vždy vyšly ve srovnání s konkurencí velmi dobře. A i proto se pro profesionální sekačky GRILLO v posledních letech rozhoduje každý rok více zákazníků.


Více informací

Bonetti


Podnik „Bratři Bonetti“ byl založen roku 1965 v Miláně, jako autodílna a opravna vozidel. Tato firma se také zabývala konstrukcí závodních monopostů "Monza" a terenních vozidel s dieselovým motorem. Dnes patří mezi významné dodavatele užitkových vozidel.


Více informací
Video Bonetti 4x4 brod řeky

Piaggio


Historie PIAGGIO & C. s.p.a. začala rokem 1884, kdy Enrico Piaggio a jeho syn Rinaldo založili společnost Society Piaggio s úmyslem vyvíjet aktivity v loďařském průmyslu. Postupně se na začátku 20. století přes výrobu železničních vozů firmě podařilo razantně proniknout do světa aeronautiky. Během druhé světové války byly továrny firmy zcela zničeny. V roce 1946 zahájili synové Rinalda Piaggia Enrico a Armando proces znovuzrození značky. Dnes firma vyrábí úspěšné modely čtyř a tříkolových užitkových vozidel.


Více informací


Komunální, zemědělská a zahradní technika. Prodej - servis - náhradní díly.

Kontakt