Užitková vozidla

Užitková vozidla

Bonetti


Podnik „Bratři Bonetti“ byl založen roku 1965 v Miláně, jako autodílna a opravna vozidel. Tato firma se také zabývala konstrukcí závodních monopostů "Monza" a terenních vozidel s dieselovým motorem. Dnes patří mezi významné dodavatele užitkových vozidel.


Více informací
Fotogalerie
Videa

John Deere


Bláto promočených cest... příkré stoupání... startování v mrazu... Gatory od společnosti John Deere se osvědčily jako odolná a spolehlivá pracovní vozidla, která dojedou kamkoliv. S více než 500.000 vyrobenými kusy si vydobyly skvělou reputaci pro svoji kvalitu a spolehlivost. Zábavné řízení. Praktické použití. Nikde jinde nenajdete širší nabídku užitkových vozidel kategorie UTV.


Více informací
Video XUV865M

Piaggio


Historie PIAGGIO & C. s.p.a. začala rokem 1884, kdy Enrico Piaggio a jeho syn Rinaldo založili společnost Society Piaggio s úmyslem vyvíjet aktivity v loďařském průmyslu. Postupně se na začátku 20. století přes výrobu železničních vozů firmě podařilo razantně proniknout do světa aeronautiky. Během druhé světové války byly továrny firmy zcela zničeny. V roce 1946 zahájili synové Rinalda Piaggia Enrico a Armando proces znovuzrození značky. Dnes firma vyrábí úspěšné modely čtyř a tříkolových užitkových vozidel.


Více informací

Goupil

Užitkové elektromobily značky GOUPIL jsou maximálně všestranné. Díky tomu jsou určeny pro každé odvětví a víceúčelové aktivy jako např. sběr odpadu, čištění ulic, parků, zahradní údržby a v neposlední řadě pro práci v uzavřených budovách. V oblasti elektrických užitkových vozů kategorie N1 a L7e je značka GOUPIL na absolutní špičce. GOUPIL je americký produkt vyráběný v Evropě. V České republice jezdí již více jak 150 vozů GOUPIL.


Více informací


Komunální, zahradní a zemědělská technika. Prodej - servis - náhradní díly.

Kontakt